Kjo recetë e lehtë e sallatës së Asparagusit vjen së bashku shpejt dhe e bën një gjellë të përsosur anësore për pjesën tjetër të vaktit tuaj të frymëzuar kinez. Gjithashtu mund të përgatitet paraprakisht, por të mos ngrihet.
Receta ribotohet me lejen e librit të kongresit "Long-life Chinese" të Madame Wong,
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota ujë
- Një shafër asparagus, prerë diagonalisht
- 2 lugë dritë
- salce soje
- 2 lugë
- vaj susam farë
- 1/4 lugë çaji sheqer
- 1 Hudhër karafil, gjobë copëtuar
Si ta Bëni
- Sillni 4 gota ujë për të vluar në tigan. Rënie në kile të asparagus. Boil 1 minutë. Drain. Shpëlaj me ujë të ftohtë.
- Mix katër përbërësit e ardhshëm ( salcë soje dritë , farë susam farë, sheqer dhe hudhër copëtuar) në një tas. Hidhni mbi asparagun.
- Salcë mund të mbahet në kavanoz të mbuluar në frigorifer për rreth një javë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 93 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 323 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 4 g |