Një salcë kosi i lagësht i tharton një recetë bazë të sallatës së patates në diçka të veçantë. Kjo sallatë mund të bëhet me patate të kuqe, të kuqe ose ari .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 lbs. patate (gatuar në ujë të kripur, të ftohur, të zhvishem dhe të kubit)
- 2 brinjë të mesme selino (diced)
- 4 qepë të gjelbra (pjesë të gjelbëra të bardha dhe të lehta, copëtuar)
- 1/2 gota majonezë
- 1 filxhan
- krem kosi
- 1/2 Tbs.
- Dijon mustardë
- 1 tsp. sheqer
- 1/4 tsp. spec i kuq
- 1 tsp. kripë (ose shije)
Si ta Bëni
- Në një tas të madh, kombinoni patatet, selino dhe qepët.
- Në një tas të kombinuar qepët e gjelbër, majonezë, krem kosi. mustardë, sheqer, cayenne dhe kripë dhe piper për shije. Shto këtë përzierje në patate dhe hedhje për përzierje mirë. Shijoni dhe rregulloni erëza.
- Mbuloni dhe ftoheni sallatën e patates për të paktën 2 orë para se të shërbeni për rezultatet më të mira.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 218 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 287 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 4 g |