Provoni këtë recetë të shijshme të shijshme të patates së patates kur të keni një cookout. Mysafirët tuaj do të kthehen për më shumë. Kombinimi i senatit me erëza, rrushi i freskët dhe piper i kuq shton thellësi në këtë sallatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 patate të mëdha, copëtuar
- 1 filxhan / 475 ml majonezë
- 2
- vezë të ziera , të copëtuara
- 1/2 filxhan / 120 ml mustardë me aromë
- 1/4 copë / 60 ml chives, copëtuar imët
- 1/4 filxhan / 60 ml uthull të bardhë të verës
- 1/2 qepë e mesme, e tharë mirë
- 1 të mëdha ose 2 medium gjethe selino, copëtuar
- 2 karafil
- hudhër , i grirë imët
- 1 lugë gjelle / 15 ml rrikë
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml piper i kuq (ose piper i kuq)
Si ta Bëni
- Hiqni dhe prerë patate në kube 1 inç.
- Piqni patatet në tenxhere të madhe të ujit të kripur për 13 deri në 15 minuta, ose deri në tenderin e forkëve. Mos e mbingarkoni.
- Hiqni patatet nga nxehtësia, kulloni, shtoni në një banjë akulli për 10 minuta, derdhni përsëri.
- Vendi patate në një tas të madh plastike ose xhami. Shtoni uthull, hudhër, qepë, vezë, selino, chives dhe mustardë në patate.
- Butësisht kombinoni përbërësit, 3 deri në 4 herë përreth. Kini kujdes, pasi patatet janë të butë dhe mund të shpërbëhen.
- Mix majonezë, kripë rrikë, piper i kuq dhe piper i zi së bashku në një tas të vogël.
- Derdhni përzierje mbi patate dhe shtresë butësisht derisa të përzihet. Shijoni për t'u siguruar që përmbajtja e kripës është në rregull. Nëse nevojitet më shumë, shtoni 1/2 lugë çaji më shumë.
- Mbulo një tas me mbulesë plastike dhe vendoseni në frigorifer për 2-3 orë para se të shërbeni.
- Sigurohuni që të mbani sallatë freskët gjatë cookout tuaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 381 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 166 mg |
| sodium | 1.326 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 8 g |