Recetë për salcën e Maltaise
Salcë Maltaise është një salcë klasike e bërë duke shtuar lëngun e portokalleve të gjakut në një salcë bazë Hollandaise . Është e errët, dhe pak e ëmbël se një Hollandaise e rregullt.
Salcë Maltaise tradicionalisht shërbehet me asparagus ose brokoli.
Tani, portokalet e gjakut , të cilat do të japin një ngjyrë më të veçantë për salcë, mund të jetë e vështirë për t'u gjetur. Ata zakonisht janë në sezonin e pikut gjatë muajve të dimrit. Pra, në qoftë se ju nuk mund të merrni duart tuaja për ndonjë, ju mund të zëvendësoni portokall rregullt.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pintë
- Salcë Hollandaise
- ¼ filxhan lëngu i portokallit të gjakut
- 1 tsp portokalli zest
Si ta Bëni
- Shtoni lëngun e portokallit dhe zestën e portokallit në një salcë hollandeze të pintës. Shërbej menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 242 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,696 mg |
| karbohidratet | 60 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |