Vezët e para janë një përbërës i rëndësishëm në majonezë . Nëse jeni i shqetësuar për përdorimin e vezëve të papërpunuara në majonezë, provoni këtë metodë që nxit vezët vetëm sa për të vrarë bakteret. Gjithashtu mund të përdorni vezë të rrezatuara dhe të kaloni procesin e ngrohjes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 të mëdha
- vezët e vezëve
- 2 lugë
- lëng limoni të freskët
- 2 lugë ujë
- 1/2 teaspoon sheqer
- 1 lugë çaji
- mustardë të thatë
- 1 kripë të vogël lugë çaji
- Opsionale: Çikë e syve
- 1 filxhan kanaçe, badiava, perime, ose vaj ulliri të pastër (jo ekstra virgjër)
Si ta Bëni
Ngrohni yolks vezë, lëng limoni , ujë dhe sheqer në një tigan të vogël mbi ngrohjes shumë të ulët, nxitje dhe scraping në fund të pan vazhdimisht me një shpatull. Në shenjën e parë të trashjes, hiqeni tiganin nga nxehtësia, por vazhdoni të nxitoni. Pastro fundin e panit në një tigan të madh me ujë të ftohtë për të ndaluar gatimin. Tërhiqeni në një blender, përzierni për një sekondë ose më shumë, pastaj le të qëndroni të zbuluar të paktën 5 minuta për të ftohur.
Shtoni kripën e thatë , kripën dhe kajrin e thatë nëse përdorni. Mbulo dhe, me drejtimin e blenderit, rrokullisni vajin shumë shpejt në fillim, poshtë vrimës së qendrës në përzierjen e vezëve. Transferoni majonezë në një enë të pastër dhe të ftoheni menjëherë. Kjo do të mbajë të paktën 7 ditë në frigorifer.
Burimi: nga Shirley O. Corriher (Wm Morrow)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 31 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 75 mg |
| sodium | 227 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 3 g |