Shërbyer këtë milkshake të kënaqshme si një meze të lehtë ose pije ushqyese. Mund të përdoren luleshtrydhe të freskëta ose të ngrira. Rregulloni sheqerin në preferencën tuaj; Marokasit kanë tendencë të pëlqejnë pijet e tyre në anën e ëmbël. Nëse manaferrat janë shumë të ëmbël, nuk mund të nevojitet shumë sheqer.
Për një version më të pasur, më creamer, provoni gojëmjaltë të butë të luleshtrydhe me qumësht të kondensuar .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 oz (rreth 250 g)
- luleshtrydhe
- 2 gota (rreth 1/2 litër) qumësht të ftohtë
- 3 lugë sheqer, ose të shijoni
- Opsionale: akull
Si ta Bëni
- Në një blender, përpunoni luleshtrydhe, qumësht dhe sheqer derisa të jetë e butë dhe e butë. Nëse dëshironi që milkshake të jetë i ftohtë, shtoni disa kube akulli dhe përzierni derisa akulli të jetë i grimcuar.
- Hidhni në gota dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 129 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 53 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |