Kjo recetë për rrënjë rrënjë ruse rrënjë ose ragu iz ovoshej është e shijshme me bukë thekre të errët dhe një gjalpë pak, dhe lehtë mund të jetë një kurs vegjetarian kryesore. Rusët si perimet e tyre shumë të butë, kështu që harroni nocionet tuaja të perimeve al dente për këtë gjellë!
Perimet e zakonshme rrënjë përfshijnë patate, qepë, hudhër, karrota dhe panxhar. Kushërinjtë e tyre jo-aq-magjepsës, por po aq të shijshëm përfshijnë turnips, rutabagas, parsnips, dhe celeriac (rrënjë selino).
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle luledielli ose vaj perimesh
- 1 qepë të madhe, copëtuar imët
- 4 karrota, peeled dhe prerë në gjatësi 2-inch
- 2 patate të mëdha të kuqe, të prera dhe të prera në copa prej 2 inç
- 1 rutabaga të mesme, të prera dhe të prera në copa prej 2 inç
- 1 rrepë të mesme, të zhvishem dhe të prerë në copa prej 2 inç
- 1 parsnip, peeled dhe prerë në gjatësi 2-inch
- 1 celerari i mesëm (rrënjë selino), i mbuluar dhe i prerë në copa prej 2 inç
- 1 filxhan perime
- 1/2 filxhan majdanoz finely copëtuar
- 2 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh ose në një furrë holandeze, qepni saute në vaj mbi nxehtësinë e mesme derisa të tejdukshme, rreth 3 deri në 5 minuta.
- Shto karrota, patate, rutabaga, rrepë, parsnip dhe celeriac, dhe saute, nxitje të shpeshta, për rreth 10 minuta ose derisa perimet të fillojnë të kolapsojnë. Shtojeni stokun, sillni një çiban, mbuloni, ulni nxehtësinë dhe ziejini për 20 minuta derisa perimet të jenë të butë por ende mbajnë formën e tyre.
- Shto majdanoz dhe gjalpë dhe llokoçis derisa gjalpi të jetë shkrirë. Sezoni për shije me kripë dhe piper. Shërbyer me bukë thekre të errët ose bukë thekre dhe gjalpë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 238 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 206 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 6 g |