Kjo recetë është me origjinë nga Hotel Old Occidental në Muskegon të Miçiganit dhe mund të shijoni qytetin e vogël, aromën e vjetër të këtij salcë luksoze. Është e lehtë për të bërë dhe në pak minuta, ju do të shijoni sundae tuaj shumë të nxehtë karamele.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota sheqer grimcuar
- 4 Tbs. miell gjithandej
- 2/3 filxhan
- kakao pluhur
- 2 gota qumësht
- 4 Tbs. gjalpë
- 2 tsp.
- ekstrakt vanilje
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm, lëvizni së bashku sheqerin, miellin dhe pluhurin e kakaos.
- Në një tigan të mesëm, kombinoni qumësht, gjalpë dhe vanilje mbi nxehtësinë mesatare dhe kuzhinier, nxitje, derisa gjalpi të jetë shkrirë.
- Shtoni përzierjen e sheqerit në përzierjen e qumështit, duke përzier vazhdimisht. Sillni një çiban, nxitje vazhdimisht deri sa të trasha dhe të qetë, rreth 5 minuta. Hiqeni tiganin nga nxehtësia, transferoni salcën në një tas dhe lëreni të zihet plotësisht.
- Përdorni menjëherë, ose mbuloni dhe ftoheni Salcë mund të nxirret në një kazan të dyfishtë, ose mikrovalë, sipas nevojës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 3204 |
| Fat i shëndoshë | 86 g |
| Fat i ngopur | 47 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 171 mg |
| sodium | 2.134 mg |
| karbohidratet | 590 g |
| Fibër diete | 23 g |
| proteinë | 38 g |