Ky recetë super-i shpejtë dhe super-lehtë për kakao të nxehtë të nxehtë me kafe është ideale për një rregullim të shpejtë të kakaos në zyrë, në një udhëtim kampe ose kudo tjetër që nuk keni qasje në një kuzhinë të plotë.
Nëse planifikoni ta pini shpesh, mund të përzierni përbërësit e thatë përpara kohe. Vetëm shkundni përzierjen e nxehtë të kakaos para se të matni çdo shërbim.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan qumësht (ose
- soymilk ose ujë)
- 1 shërbejnë përzierje kakao me çokollatë të errët
- 1 duke shërbyer kafe të çastit
- 1/2 lugë çaji
- kanellë
Si ta Bëni
- Sillni lëngun në një zierje. (Nëse jeni në një zyrë apo hapësira të tjera pa një sobë, përdorni cilësimin "Pije" të mikrovalëve. Nëse jeni në kamp, nxirreni në zjarr mbi zjarrin.)
- Vendosni përzierjen e kakaos dhe granulat e çastit të kafesë në sasi për një servis (sipas udhëzimeve të secilit) në një turi të zbrazët.
- Shtoni kanellën në turi dhe pastaj llokoçisni një sasi të vogël qumështi për të krijuar një paste. (Kjo është më e lehtë për të bërë me një pirun se sa me një lugë.)
- Gradualisht shtoni pjesën tjetër të qumështit, duke nxitur si shkoni.
- Shërbyer nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 856 |
| Fat i shëndoshë | 53 g |
| Fat i ngopur | 31 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 6 mg |
| sodium | 120 mg |
| karbohidratet | 79 g |
| Fibër diete | 16 g |
| proteinë | 15 g |