Peppermelon është një tjetër krijim i mahnitshëm nga H. Joseph Ehrmann nga Elixir Saloon i San Fransisco. Më pëlqen kjo sepse nuk përdor vetëm pak fruta të përdorura në botën e koktejave, por gjithashtu ka një ëmbëlsi pak erëza me një shurup shumë të lehtë për të bërë.
Lëng shalqi është një nga ato përbërës që ju ose keni për të ndjekur në dyqane specialiteti ose të bëjë veten nga shalqi mbetur nga Barbecue natën e fundit.
Për shurup, ju mund të përdorni aq pak ose aq shumë piper të zi që t'i përshtatet shijes tuaj. Unë kam gjetur se disa kthesa të mulli piper është ekuilibër i përsosur i erëz dhe i ëmbël.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 ounces Bluecoat Gin
- 3/4 ons piper i zi shurup mjaltë * (recetë më poshtë)
- 1 ons
- lëng shalqi
- 1/2 onç lëng limoni
Si ta Bëni
Përdorni përbërës organikë sa herë që të jetë e mundur.
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një shaker të Bostonit të mbushur me akull dhe shkundni mirë për 10 sekonda.
- Shtrëngoni në një gotë kokteji .
- Garniturë në buzë me një kub të vogël shalqi që ka një shtresë piper të zi në njërën anë.
* Për të bërë shurupin e mjaltit të mjaltit të zi: Kombinoje 1/2 ounce çdo ujë dhe mjaltë, duke shtuar piper të ziqur për të shijuar. Përzihet mirë.
Recetë mirësjellje: H. Joseph Ehrmann
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 178 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 6 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 3 g |