Liptauer është një djathë e butë dhe e papjekur e bërë nga qumështi i deleve që vjen nga Lipto në atë që tani është Liptov në Sllovakinë veriore. Fjala Liptauer është bërë sinonim me përhapjen me të cilën është bërë.
Brunza rumune, ose një kombinim i gjizës së thatë ose fermerëve, vilë, ricotta ose djathë krem dhe salcë kosi mund të përdoren në vend të Liptauer. Nëse nuk mund të gjeni djathë të thatë gjizë, ju mund të dëshironi të bëni djathë tuaj fermerët nga e para.
Përhapja e djathit të Liptauer zakonisht hahet si një meze ose meze me bukë thekre të errët , radishes, vezë të kuq, qepë të gjelbër, piper i gjelbër dhe birrë. Hungarezët, çekët, austriakët dhe disa skandinavë të gjithë e pretendojnë atë si të tyren.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Liptauer 1/2 pound (ose brindza ose gjizë e thatë ose djathi i fermerit në temperaturën e dhomës)
- 4 ounces / 1 ngjit gjalpë i pakripur (zbutur)
- 1 lugë çaji paprika e ëmbël hungareze
- 1/2 teaspoon mustardë të përgatitur
- 1/2 lugë çaji fara qimesh (pounded)
- 1 qepë e vogël (e integruar)
- 1/2 lugë çaji ngjyrë açugat paste
Si ta Bëni
- Derdhni djathin në një tas të mesëm. Mundo në gjalpë. Shto përbërës të mbetur, duke kombinuar tërësisht. Rregulloni seasonings. Ftohuni të paktën 2 orë që flavors të martohen. Hiqeni nga frigorifer 15 minuta para se të shërbeni.
- Variacionet: Capers dhe chives mund të shtohet dhe sieved krem djathi apo krem djathi mund të përdoret në vend të Liptauer, brindza apo djathë fermerëve. Nëse dëshironi ta ktheni këtë në një rënie veggie, shtoni 1/3 filxhan salcë kosi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 179 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 58 mg |
| sodium | 34 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 9 g |