Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan sheqer
- 1/8 lugë çaji kripë
- 1/3 filxhan
- vetë-rritje miell
- 2 gota
- qumësht, yndyrë të ulët ose tërësi
- 2 vezë, të ndara
- 2 lugë gjelle gjalpi, zbutur
- 1 1/2 lugë çaji vanilje
- 1 kuti me vanilje të biskotave
- 3 banane (
- pjekur por firmë )
- 1/4 filxhan sheqer
- 1/2 lugë çaji krem prej gurit
Si ta Bëni
- Kombinoje 3/4 filxhan sheqer të grimcuar, kripën dhe miellin vetë-ngritës në tiganin e sipërm të një bojler të dyfishtë.
- Llokoçis ngadalë në qumësht. Set pan mbi ujë simmering dhe kuzhinier deri në përzierje fillon të trash.
- Mundi yolks vezë në një tas të vogël pastaj me gjallëri llokoçis një sasi të vogël të përzierje të nxehtë (rreth 1/2 filxhan) në to. Shtoni përsëri përzierjen e vezës veze në përzierjen e nxehtë në majë të bojlerit të dyfishtë dhe llokoçisni me gjalpë dhe vanilje. Cook deri në përzierje thickens përsëri.
- Vendosni një shtresë të wafers vanilje në një pjatë pjekjeje prej 11x7 inç (ose gjellë të tjera të pjekjes së cekët me 2 katë). Shto gjysmën e bananeve të feta. Derdh gjysmën e përzierjes buding mbi shtresën e banane. Përsëriteni shtresat, duke përfunduar me buding të mbetur. Në një tas përzierje mundi bardha veze deri në shkumë; gradualisht mundi në 1/4 filxhan sheqer grimcuar dhe krem e gurit. Mundo deri sa formohen majat e ngurta. Përhapni meringue mbi puding .
- Piqeni në 350 F derisa të tërhiqni plotësisht. Hiq nga furra. Shërbyer nxehtë ose të ftohtë.
Shërben 6 deri në 8.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Crepe me banane me salcë me sheqer Brown Sugar
Shiko gjithashtu
Indeksi kryesor i recetës
Ushqimi i Ushqimit Jugor
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 300 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 66 mg |
| sodium | 238 mg |
| karbohidratet | 52 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 6 g |