Kryeni këtë tavë të lehtë derri me djathë të copëtuar nëse dëshironi. Kjo derri e shijshme dhe tavë me patate është një mënyrë e shkëlqyeshme për të përdorur pjekjen e mishit të derrit të mbetur.
Recipes të ngjashme
Mbeturina derri dhe patate Hash
Lehtësia e lehtë e mishit dhe e patates
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan qepë të copëtuar imët
- 4 lugë gjelle gjalpë
- 1/4 filxhan
- miell gjithandej
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji
- erëza të shpezëve
- 1/8 lugë çaji piper i zi
- 1 mund (10 1/2 ounces) të kondensuar
- supë pule
- 1/4 filxhan uji
- 1 1/2 gota derri i pjekur në skarë
- 1 1/2 gota (paketa 10 ounce) bizele të ngrira dhe karrota, të gatuara dhe të drenazhuara
- 2 gota
- patate të përgatitur me pure
- 1/2 deri në 1 filxhan djathë të copëtuar, opsionale
Si ta Bëni
- Gjalpë të nxehtë në një tigan mbi ngrohje mesme-të ulët; shtoni qepë dhe derdhi deri në tender, rreth 2 minuta. Llokoçis në miell derisa të përzihet mirë dhe të gatuar, rreth 2 minuta. Shtoni kripë, erëza të shpezëve dhe piper.
- Shtojeni gradualisht supë dhe ujë, duke nxitur deri sa të bëhet i trashë dhe me flluska. Shtoni mish derri dhe perime në dicka; ngrohjes.
- Derdhni përzierjen e derrit në një kasetë 1 1/2-quart lakuar lehtë.
- Gjellë përgatiti pure patate në mënyrë të barabartë mbi përzierje.
- Piqni në 350 ° për 25 deri 35 minuta, duke shijuar djathin 5 minutat e fundit, nëse dëshironi.
Shërben 4.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 530 |
| Fat i shëndoshë | 29 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 97 mg |
| sodium | 900 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 28 g |