Ky salcë sigurisht prodhon një grumbull të madh të BBQ Ribs. Nëse ata janë të tymosur të ulët dhe të ngadalshëm ose pjekur në furrë, kjo salcë BBQ Rib do të shtoni një kontakt të ngrohjes, pak tym, dhe shumë aromë. Si gjithmonë, rregulloni sasinë e cayenne të thirrur në recetë për t'iu përshtatur shijet tuaja.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota / 475 ketchup
- 1/3 filxhan / 80 ml
- kafe sheqer
- 1/4 copë / 60 ml qepë të grirë
- 2 lugë / 30 ml vaj ulliri
- 2 lugë / 30 ml ujë
- 3 karafil hudhër grimcuar
- 1 lugë gjelle / 15 ml uthull musht molle
- 1 lugë gjelle / 15 ml paste domate
- 1 lugë gjelle / 15 ml salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji / 5 ml
- tymi i lëngët
- 1 lugë çaji / 5 ml mustardë të thatë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml cayenne (opsionale)
- piper i freskët në tokë për shije
Si ta Bëni
1. Përzoni qepën dhe ujin në një pure. Nxehini një tigan të mesëm mbi një nxehtësi të mesme. Shtoni vaj ulliri . Kur vaji është i ngrohtë, derdhni pure në qepë. Ziej për 2-3 minuta. Shtoni përbërësit e mbetur. Mix tërësisht dhe ziej në të ulët për 12-15 minuta.
2. Pasi të jetë gatuar, lejo salcën të ftohet në temperaturën e dhomës para se të përdorni, rreth 30 minuta. Nëse bëni përpara, vendoseni në një enë hermetike dhe ruani në frigorifer deri në një javë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 52 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 193 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |