Kjo është një salcë anësore për shaminë që mund të vendosni në tavolinë dhe le të përdorin njerëzit sipas nevojës. Tradicionalisht, Barbecue nuk është i përgatitur me salcë slathered në krye. Është restoranti që merr për të vendosur nëse ata duan ta përdorin atë apo jo.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kanaçe paste domate
- 3/4 filxhan / 180 ml ujë
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer kafe
- 1 lugë çaji / 5 ml kanellë
- 1 lugë gjelle / 15 ml uthull të bardhë
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
- 1/4 lugë çaji / 1.75 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Vendosni të gjithë përbërësit në një tigan. Ziejeni për 10 minuta në nxehtësi mesatare. Llokoçis shpesh.
2. Hiqeni nga nxehtësia dhe leni të qetë për 5 deri në 6 minuta. Shërbejnë në anën e gjoksit të mishit të Barbecue Barbecue . Shitore në një enë hermetike në frigorifer për një javë pas përgatitjes fillestare.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 27 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 84 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |