Megjithëse gjendet në një libër Vietnamese, kjo recetë e krahëve të pulave është në fakt një pjatë kineze. Autori Diana My-tran thotë: Kur isha sekretar, kisha një shef kinez (dhe mikun më të mirë) që më prezantoi këtë mrekulli të mrekullueshme. Ajo ishte gjithmonë një hit i madh në dreka zyra.)
Më shumë Chicken Wings Recipes
Çfarë do t'ju nevojitet
- 15 krahë pule
- 1 lugë gjelle mjaltë ose shurup
- 4 lugë hoisin salcë
- 3 lugë ujë të ngrohtë
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 2 karafil hudhër, i grirë imët
- 1 skallion (qepë e gjelbër, qepë e pranverës), i grirë imët
- 1 fetë xhenxhefil të freskët, të grirë
Si ta Bëni
1. Marinoni krahë pule për 15 minuta në një përzierje të mjaltit, hoisin salcë , ujë, kripë, piper, hudhër, scallion, dhe xhenxhefil.
2. Ngrohni furrën në 350 gradë. Vendi krahë pule në një fletë pjekje dhe piqni për 30 minuta, larja herë pas here me marinadë.
3. Kthejeni furrën për të pjekur dhe për të gllabëruar krahët e pulave edhe pesë minuta. Kthejeni krahët çdo dy minuta për të shmangur djegien.
Për të shërbyer: Transferoni krahët e pulave në një pjatë shërbyese dhe shërbeni temperaturën e nxehtë ose në temperaturë dhome.
Reprinted me lejen e Cookbook Vietnamese nga Diana My-Tran.
Vlerësimi i lexuesve për krahët e pjekur të Hoisin Chicken: 5 nga 5 yje
Komentet: "Shumë autentike dhe të shijshme. Burri im është aziatik-amerikan. Ai tha se kjo është pikërisht ashtu siç bën motra e tij, përveçse ajo do ta lehtësonte atë në vend të pjekjes. Por kjo duket pak më e madhe. "
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 3061 |
| Fat i shëndoshë | 176 g |
| Fat i ngopur | 49 g |
| Fat i pangopur | 70 g |
| kolesteroli | 1.046 mg |
| sodium | 1,170 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 330 g |