Kjo recetë e thjeshtë e sallatës është pak e pazakontë. Ai përfshin domate të thara nga dielli, arra dhe djathë Manchego dhe është veshur me uthull të naftës dhe orizit të verës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 Kreu kokrra jeshile ose gjethe e kuqe
- 4 oz domate të thara me diell në vaj
- 4 ons arra (copëtuar)
- 4 oz Manchego djathë (integruar)
- Për salcë:
- 2 lugë uthull verë oriz
- 2 lugë vaj ulliri ekstra të virgjër
Si ta Bëni
- Larë dhe të thatë marule dhe lotsjellës në copa. Organizoni marule në një pjatë të madhe.
- Pritini domatet e thata të thata në shirita. Pritini arra dhe djathë hekuri.
- Sent hani domate, arra dhe djathë mbi marule.
- Vishen sallatë me uthull dhe naftë të drizzling mbi krye. Nuk ka nevojë për kripë, pasi uthull e verës së orizit është tashmë i kripur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 371 |
| Fat i shëndoshë | 34 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 27 mg |
| sodium | 178 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 12 g |