Salcë me ngjyrë rozë, e njohur në spanjisht si salsa rosa, është shumë e mirë me ushqime të ftohta ose çdo butak si një kurs i parë. Kjo salcë është e butë dhe vetëm pak e ëmbël, por me pak grimë nga salcë Tabasco. Është si një version spanjoll i salcëit të koktejit, por më i fortë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan majonezë
- 1/4 filxhan
- keçap
- 1 tbsp.
- raki
- 3 deri në 4 pika salcë Tabasco
- 1 tbsp. lëng limoni
- Kripë për shije
Si ta Bëni
- Shtoni të gjithë përbërësit në një tas përzierës dhe përzieni me një pirun ose tel që të lëvizni derisa të jetë e butë dhe e butë.
- Shto salcë dhe kripë shtesë Tabasco për shije.
- Shërbejnë në një tas.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 312 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 17 mg |
| sodium | 481 mg |
| karbohidratet | 8 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |