Kjo mustardë dhe uthull bazuar salcë Barbecue është e përkryer në çdo lloj derri i pjekur në skarë ose i tymosur. Mbani këtë salcë të ngrohtë në mënyrë që mjalti të mbetet i rrjedhshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan (240 ml) mustardë të përgatitur
- 1/2 filxhan (120 ml) melasë
- 1/4 filxhan (60 ml) uthull musht
- 1/4 filxhan (60 ml) mjaltë
- 1 lugë gjelle (15 ml) vaj misri
- 1 lugë çaji (5 ml) oregano të thata
- 1 lugë çaji (5 ml) trumzë të tharë
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi terren
- Dash i piper i kuq
Si ta Bëni
1. Kombinoni përbërësit e thatë në një tigan. Ngadalë shtoni uthull, nxitje derisa ajo është e përzier mirë.
2. Shto përbërës të mbetur dhe të sjellë një çiban. Ulja e nxehtësisë dhe zierje, nxitje shpesh për rreth 10 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 66 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 176 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |