Kjo është një recetë e thjeshtë, por shumë efektive e marinadave të susamit. Shija e susamit punon mirë me çdo lloj mishi ose perime. Mos harroni të rregulloni kohën e marinadës bazuar në atë që po përgatiteni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan / 60 ml vaj susam
- 1/3 filxhan / 80 ml salcë soje
- 2 lugë / 30 ml lëng limoni
- 1 lugë / 15 ml xhenxhefil (i freskët i integruar)
- 1 deri 2 karafil hudher (grirë)
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit dhe përzierje mirë.
- Shitore në një enë hermetike deri në 5 ditë pas përgatitjes fillestare.
- Marino mish të kuq për 6 deri në 24 orë; shpezë deri në 8 orë; peshk dhe ushqim deti për 30 minuta deri në 1 orë; dhe perimet për 2 orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 748 |
| Fat i shëndoshë | 56 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 22 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5,040 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 18 g |