Kjo tavë e gjelbër e domates është një mënyrë e thjeshtë për të shijuar shijshëm, shijshme domate gjelbër.
Është një pjatë e lehtë e pjekur me djathë parmigiane dhe thërrimet e bukës midis shtresave. Shërbejeni si pjatë anësore me ndonjë vakt. Kjo pjatë është e shkëlqyeshme me peshk, pulë të skuqur, ose steaks.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 7 deri në 8 domate të gjelbra të mëdha
- 2/3 filxhan djathë të freskët të freskët parmigiane
- 1 1/3 gota thërrime bukë të bukura të thata
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 1 lugë gjelle majdanoz të freskët të copëtuar
- 3 lugë gjelle gjalpi, të prera në copa të vogla
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 350 °. Gjalponi një pjatë për pjekje 2-litërshe ose llak me spërkatje të gatimit.
- Pastro domate dhe fetë në raunde rreth 1 / 2- deri 3/4-inch trashë.
- Kombinoje djathin e parmesan, crumbs bukë, kripë, piper, dhe majdanoz.
- Organizoni gjysmën e domate në pjatën e pjekjes. Sasi e gjysmë e përzier parmelisht mbi domate. Përpiquni me feta të domate të mbetura dhe spërkatni me përzierjen e mbetur të Parmesan.
- Dot në mënyrë të barabartë me gjalpë.
- Piqni për 45 deri në 55 minuta, derisa domate të jenë të butë, dhe tavolina është e thekur dhe me flluska.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Maja e ëmbël dhe frutat e gjelbër të domates
Verë e gjelbër domate Hot Dog Relish
Pizza e gjelbër me domate
Supë me domate të gjelbër me proshutë të vendit
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 147 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 17 mg |
| sodium | 265 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 5 g |