Mbushja e kungujve të këtyre shufrave të kungujve është e përzier me kanellë dhe xhenxhefil dhe erëza të tjera. Çaji i shijshëm i shijshëm është i guximshëm dhe i guximshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan kënaqur (gatimi i shpejtë)
- 1 1/4 gota miell
- 3/4 filxhan
- sheqer kafe (dritë, e mbushur fort)
- 1/2 filxhan pecans (copëtuar, apo arra)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji sode buke
- 3/4 filxhan gjalpë (temperatura dhomë)
- Për mbushjen:
- 2 gota pure kungull (16-ons mund)
- 2/3 filxhan qumësht
- 1/3 filxhan sheqer kafe (e lehte, e mbushur)
- 1 vezë
- 1 lugë gjelle erëz me byrek kungull
Si ta Bëni
- Kombinoje tërshëra, miell, 3/4 filxhan sheqer kafe, 1/2 filxhan pecans copëtuar, 1/2 lugë çaji kripë, sode buke, dhe gjalpë; mundi deri në përzierje është thërrmueshëm.
- Rezervoni rreth 1 1/2 filxhanë për përzierjen e thërrmës dhe shtypni përzierjen e mbetur në një pjekje të butë 13x9x2-inch. Piqni në 375 F për 10 minuta.
- Përgatitni mbushjen. Përfundoni përbërësit e mbushjes derisa të përzier mirë dhe të qetë.
- Përhapjen e mbushjes mbi koren; sasi e vogël me përzierjen e mbetur të grimcave. Kthehuni në furrë dhe piqni 25 minuta më gjatë. Ftohtë dhe prerë në bare.
* Më poshtë mund të kombinohen për të bërë erëz me byrek me kungull:
- 1 1/2 lugë çaji kanellë terren
- 3/4 lugë çaji xhenxhefil toke
- 1/4 lugë çaji arrëmyshk
- 1/4 lugë gjelle allspice terren
Më shumë Recipes
- Cake kungull. 2-Shtresa
- Kungull Pound Cake Me Maple Pecan Glaze
- Kungull i ëmbëlsuar me Gjalpë të Browned Browned
- Pumpkin Mini-Cupcakes
- Kungull i ëmbël me kokosi kokosit
- Torta e kungullit me çokollata
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 178 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 26 mg |
| sodium | 100 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |