Ky është një recetë e shpejtë dhe e lehtë për lëkurat e pjekur në skarë. Kjo pjatë është e përkryer për barbecues verore ose partitë Super Bowl. Shërbyer me ose një fermë ose djathë blu zhytje salcë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 Yukon mesatare ari (ose 8 patate të vogla, të prera në gjysmën e gjatësisë)
- 1 filxhan / 240 ml djathë çedërsh (copëtuar)
- 1/2 filxhan / 120 ml
- krem kosi
- 1 qepë të vogël (diced finely)
- 4-5 feta proshutë gatuar (i shkrirë)
- 3 lugë / 45 ml gjalpë
- 1 lugë çaji / 5 ml rozmarinë e thatë
- 1 lugë çaji / 5 ml kripë
- 1 lugë çaji / 5 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Ngrohni skarë për ngrohje të mesme.
- Kombinoje rozmarinë, gjalpën, kripën dhe piperin në një tas të vogël.
- Pritini patat në gjysmë. Rrjedh nga qendra e secilës gjysmë. Vendi patate në mikrovalë për 6-7 minuta. Ju mund të keni nevojë ta bëni këtë në tufa në mënyrë që patatet të gatuajnë më shpejt.
- Hiqni dhe pastroni patatet me përzierje të gjalpës.
- Vendi patate në skarë grilë lëkurës deri lart. Griloni për 5 minuta, kthehuni dhe derdhni për 3 minuta.
- Shto djathë në wedges dhe kuzhinier për 2-3 minuta shtesë.
- Hiqeni nga djeg, dhe më në fund me proshutë të copëtuar, qepë dhe krem kosi.
Këto janë thjesht të shijshme me shpërthimin e shtuar të aromës nga një ranch ose djathë blu zhytje salcë!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 374 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 100 mg |
| sodium | 731 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 23 g |