Turqia e gatuar është feta e hollë dhe e shijuar me salcë soje dhe xhenxhefil për ta bërë këtë turkish të tharë . Nëse nuk keni një dehydrator, mund të vendosni në racks brenda fletëve të pjekjes dhe të përdorni vendosjen e temperaturës më të ulët të furrës tuaj. Planifikoni përpara për kohën e marinimit .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan salcë soje (mund të përdorni salcë soje të lehta)
- 4 lugë sheqer
- 2 teaspoons xhenxhefil të freskët, të integruar
- 1 hudhër karafil, i grirë
- 1 lugë gjelle tym të lëngshëm
- 2 paund turqi gatuar, feta letër të hollë (kofshët gjeldeti janë gjinjtë janë më të mirë)
Si ta Bëni
Përzihet salcë soje , sheqer, xhenxhefil , hudhër , dhe tym lëngshme së bashku në një tas. Zhytja e Turqisë del në një marinadë . Vendoseni mishin në shtresa në një tas ose gjellë. Hidh salcë të marinadës së mbetur mbi mish. Mbuloni fort dhe lëreni marinuar në frigorifer për 6 deri në 12 orë. Rradhitni shtresa të mishit herë pas here.
Vendi në dehydrator deri sa të thatë. Ndërsa mishi është tharje, hiqni vajin e tepërt me peshqir letre.
Burimi i recetës: I thatë dhe i shijshëm nga Ron Popeil dhe John May
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 277 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 96 mg |
| sodium | 2,250 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 30 g |