Në greqisht: τυρόψωμο, theksoi teer-ROHP-so-mo
Ky është një bukë e lehtë për t'u bërë dhe e lehtë për të ngrënë gjithashtu!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/4 gota miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 1 filxhan me ujë (të ngrohtë)
- 1 filxhan djathë (feta, i copëtuar)
- 1 paketë
- maja (e thate)
- 1/4 filxhan vaj ulliri
Si ta Bëni
Vendoseni ujin e ngrohtë në një tas të mesëm, sasijeni maja mbi ujë dhe nxisni. Kur fillon të flluskoj, shtoni miellin dhe filloni të ndizni me një lugë druri (ose me dorë). Shtoni vajin e ullirit ngadalë derisa brumi të jetë i rrjedhshëm dhe i butë. Puna në djathë feta, trazim deri shpërndarë në mënyrë të barabartë në të gjithë brumë. Mbuloni brumin dhe lëreni të pushoni për 30 minuta.
Vendoseni brumin në një fletë cookie lehtë të vajosur dhe të rrafshini me pëllëmbat e dorës.
Brumë nuk duhet të jetë më e lartë se rreth 1 1/4 inç. Vini topin lehtë në sheshe ose forma diamanti. Mbulo me një peshqir dhe lejo brumin të rritet për një orë.
Ngroheni furrën në 340F (170C).
Piqni për rreth 30-40 minuta. Ajo duhet të bëhet në pjesën e poshtme dhe bukur browned në krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 138 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 12 mg |
| sodium | 216 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |