Përzierja e ushqimeve të Lanie përfshin një kombinim të karkalecave, fistonve, gaforreve dhe / ose grimcave të karavidheve. Mund të përdoret gjithashtu edhe gaforre me imitim të mirë.
Domate të copëtuara, hudhra, verë e thatë e bardhë dhe majdanoz përbëjnë salcën. Hidh salcë deti me linguine ose një makarona të ngjashme.
Shiko gjithashtu
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan vaj ulliri
- 1/2 gotë gjalpë të pakripur
- 1 qepë të madhe copëtuar
- 6 karafil hudhër të grirë
- 1 tsp. rozmarinë
- 1 tsp. rigon
- 28 oz. mund të copëtohen domate
- Kripë për shije
- Piper për shije
- 1 filxhan verë të bardhë thatë
- 1/2 filxhan majdanoz
- 2 deri 3 kilogram karkaleca të gatuar ose të papërpunuar, gaforre, karavidhe, fiston (çfarëdo kombinimi ose vetëm një - ndonjëherë blej gaforre imitim)
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, gjalpë të ngrohtë dhe vaj - gatuaj qepë dhe hudhër deri sa të tejdukshëm, nxitje shpesh.
- Shtoni verën; kuzhinier deri sa të lëngshme është avulluar dhe perimet janë të artë.
- Ulja e nxehtësisë; shtoni domate, erëza, kripë dhe piper.
- Shtoni ushqimet e detit sipas zgjedhjes tuaj (fiston dhe karkaleca e papërpunuar zgjasin rreth 5 minuta për të gatuar në salcë).
- Shërbyer salcë mbi makarona të nxehtë gatuar.
Shënim i Lanie: Më pëlqen gaforre, karkaleca dhe një kanaçe mishi karavidhe, por në thelb çdo kombinim punon.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 888 |
| Fat i shëndoshë | 54 g |
| Fat i ngopur | 19 g |
| Fat i pangopur | 27 g |
| kolesteroli | 272 mg |
| sodium | 1,905 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 64 g |