Kjo badiava e brishtë është bërë me shtimin e ekstraktit të vaniljes. Është një formulë bazë për një nga karamelet e preferuar të Amerikës, dhe është shumë e lehtë për t'u bërë.
Shiko gjithashtu
Vjetër-Fashioned Buttery Kikirik brishtë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota sheqer
- 1 filxhan shurup misri (e bardhë)
- 1/2 filxhan me ujë
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 gota kikirikë (i kripur)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1 lugë gjelle pjekje sode
Si ta Bëni
- Grease një pan 15 x 10-inch jelly roll dhe të vënë mënjanë.
- Kombinoje sheqerin, shurupin e misrit dhe ujin në një tigan të madh të rëndë. Sillni një çiban, nxitje, derisa sheqeri të shpërbëhet. Bërtiteni në 260 ° në termometër karamele (skenë shumë e vështirë), herë pas here me lugë druri. Shtoni gjalpë dhe kikirikë. Vazhdoni duke zier në 310 °, duke nxitur vazhdimisht me lugë druri. Shurup do të kthehet në një ngjyrë shumë të thellë të artë.
- Hiqni nga nxehtësia dhe shtoni vanilje dhe sode. Llokoçis shpejt, pasi karamele bëhet shumë e shkumëzuar. Menjëherë derdhni në pjatën e përgatitur dhe përhapeni sa të hollë që të jetë e mundur me një lugë. Ftoheni tërësisht, pastaj përdorni një kunj kodrina ose çekiç të mishit për të goditur. Dal nga pan dhe thyejnë në copa të vogla. Shitore në enë të mbuluar fort.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Cajun Kikirik brishtë
Kikirik i brishtë me mjaltë kikirikë të pjekur
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 215 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 3 mg |
| sodium | 192 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |