Një recetë e thjeshtë sorbeti vegan pa vegjë me vetëm katër përbërës të thjeshtë. Ju mund ta bëni këtë sorbetin vegan të luleshtrydhe në blenderin apo përpunuesin tuaj të ushqimit - as nuk keni nevojë për një krijues akulloresh . Sorbeti vegan është një ushqim i shëndetshëm, pa qumësht dhe pa yndyrë për ditët e nxehta, dhe sorbet lulushtrydhe është një shije klasike e ëmbël e njohur me fëmijët dhe të rriturit njësoj.
Më shumë Desserts Vegan
- Buding Vegan Çokollatë Banane
- Vegël Krunde Brittle
- Puding Easy Vegan bukë
- Ëmbëlsira Vegan Soda e lehtë
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan sheqer
- 1 1/2 lugë miell misri misri
- 2 gota ujë
- 2 gota luleshtrydhe (pureed)
Si ta Bëni
- Shpërndani sheqerin dhe maja misri në ujë në një tigan të madh mbi nxehtësi të ulët, pastaj vlim deri sa të trasha, si shurup, rreth dhjetë minuta. Hiq nga nxehtësia dhe freski.
- Kur shurupi i sheqerit është i ftohur plotësisht, shtoni frutat pure dhe përzierje mirë. Vendoseni në një enë plastike dhe ngrini të zbuluar derisa të jetë e ngurtë.
- Pritini sorbet në copa, pastaj përpunoni në një blender ose procesor të ushqimit deri sa të butë dhe të butë.
- Vendoseni sorbetin në frigorifer dhe lejoni të ngriheni për 4 orë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 234 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 4 mg |
| karbohidratet | 60 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |