Kafshët dhe perimet e kripura plotësojnë cilësi të butë të petë dhe tofu në këtë vegan vegan vegjetarian për dy.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 10 ounces precooked petë trasha gruri
- 3 lugë
- salce soje
- 2 lugë salcë gocë deti
- 2 teaspoons vaj susam
- 2 lugë ujë
- 2 lugë gjelle canola ose vaj badiava
- 6 ounces
- tofu të fortë - të prerë në kube
- 1 karrota, julienned
- 2 gota me lule të vogla brokoli
- 2 karafil hudhër, grirë (grimcuar)
- 2 lugë çaji xhenxhefil të imët
- 1/2 filxhan arra arra pjekur
Si ta Bëni
- Pushoni petëza të parapërgatitura duke u njomë në një tas me ujë të nxehtë për 2-3 minuta, pastaj zbrazni dhe vendosni mënjanë.
- Mix së bashku salcë soje, salcë gocë deti, vaj susam dhe ujë në një tas.
- Nxehje një wok ose tigan të madh mbi një nxehtësi të lartë, shtoni vaj dhe llokoçis skuq karrota dhe brokoli për 2 minuta.
- Shtoni tofu dhe nxisni skuqura për 4 minuta.
- Shto hudhër dhe xhenxhefil dhe llokoçis skuqura për një minutë.
- Llokoçis në petë dhe pastaj shtoni salcë përzierje dhe cashews dhe përzierje derisa tërësisht të kombinuara dhe të nxehtë përmes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 920 |
| Fat i shëndoshë | 56 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 25 g |
| kolesteroli | 134 mg |
| sodium | 2,265 mg |
| karbohidratet | 51 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 61 g |