Kjo biftek djathë bën një darkë të shpejtë dhe super të lehtë të ditës së zënë, ose shërbejnë për një darkë të thjeshtë pushimi për një familje të vogël. Shërbyer proshutë me patate të skuqura ose patate të ëmbla, së bashku me fasulet e gjelbra, bizele ose sallatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ biftek proshutë (i prerë në qendër, i gatuar)
- 2 lugë çaji
- mustardë tokësore
- 1 lugë çaji Dijon mustardë
- 1/4 filxhan
- sheqer kafe (i paketuar)
- 2 lugë
- uthull mish
Si ta Bëni
- Ngroheni broilerin.
- Rreshtni një pjekje të cekët me petëza të pjekura dhe vendosni një raft në tigan. Ose lini një pan broileri me fletë metalike.
- Vendoseni biftekin e proshutës në raft në pjekjen e pjekjes ose në raftin e një pan të broilerit.
- Në një tas, kombinoni mustardë dhe mustardë Dijon me sheqer kafe dhe uthull dhe llokoçis deri sa të qetë.
- Furçë përzierjen lustër mbi biftek proshutë.
- Llokoçisni proshutën rreth 3 deri 4 inç nga burimi i nxehtësisë derisa lustër të bjerë dhe të buzëqesh lehtë, rreth 4 minuta.
- Shndërroni proshutën dhe vendosni më shumë përzierjen e mustardës; copë për një tjetër 3 deri në 5 minuta, deri në ngjyrë kafe.
Shërbyer Sugjerime
Shërbejeni këtë biftek me patate me patate të skuqura ose patate të ëmbla së bashku me perimet e preferuara të steamed familjes ose një tavë vegjetale. Kjo tavë e pjekur e perimeve është një zgjedhje e mirë, ose shërbejnë proshutë me këtë misër të lehtë të pjekur dhe djathë të piqem .
variacionet
- Përdorni pjesë ose të gjithë mjaltin në përzierjen e xhamit në vend të sheqerit kafe.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 321 |
| Fat i shëndoshë | 14 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 111 mg |
| sodium | 2.000 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 30 g |