Kjo shëllirë është e sigurt për të rritur shijen e ndonjë peshku që ju vuaj ose pini duhan. Kjo është një shëllirë tradicionale për pirjen e sasive të mëdha të peshkut, por mund të reduktohet për t'iu përshtatur nevojave tuaja.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota / 950 ml ale (kafe)
- 1/2 filxhan / 120 ml kripë (deti)
- 1/2 filxhan / 120 ml sheqer (kafe)
- 1/4 filxhan / 30 ml aromë pickling
- Opsionale: 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper kajsi
Si ta Bëni
1. Vendosni të gjithë përbërësit në një tigan të mesëm dhe të çliroheni. Ulja e nxehtësisë dhe llokoçis derisa kripa dhe sheqeri dhe treten. Hiqni nga nxehtësia dhe lejo të ftoheni plotësisht para se të përdorni.
2. Shih Marinimi i peshkut dhe ushqim deti për herë marinimi. Ashtu si me çdo shëllirë, sigurohuni që të lani peshkun pas heqjes nga përzierja, të thatë me peshqir letre, sezonin me erëza të preferuara (opsionale), dhe vendosni në duhanpirës ose në skarë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 108 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 1,454 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |