Kjo recetë është e shpejtë dhe e lehtë për t'u bërë me bizele të ngrira, zemrat e artichokës së ngrirë, bimët e freskëta ... dhe atë prekje përfundimtare të lëng limoni. Ai kërkon shumë kopër të freskët, por nëse është shumë për shijen tuaj, zëvendësoni me 2 lugë të freskëta ose të barabarta me kopër të thatë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 3/4 paund bizele të ngrira
- 3/4 paund zemrat e artichokës së ngrirë
- 1 grumbull i freskët
- kopër (rreth 2 1/2 ounces), rrjedh hequr, copëtuar (ose 3-4 lugë kopër të thata weed)
- 3 qepë të gjelbra të mëdha, copëtuar
- 2 domate të pjekura të mesme, të grirë ose copëtuar imët (me lëng)
- 1 1/2 lugë kripë
- 1/2 lugë çaji piper
- 3/4 filxhan
- vaj ulliri
- 1 gotë uji
- Lëng me 1-2 limona
Si ta Bëni
- Saute qepë dhe kopër derisa qepë zbut, shtoni domate dhe kuzhinier për 8-10 minuta.
- Shtoni bizele, zemra artichoke, kripë, piper dhe ujë. Ndajeni mirë.
- Sillni një çiban, mbuloni, zvogëloni nxehtësinë dhe ziejnë për 30 minuta.
- Fikni nxehtësinë dhe shtoni lëng limoni.
- Shkundni tiganin për të shpërndarë (mos e tronditni), mbuluar, dhe le të uleni për 10 minuta para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 525 |
| Fat i shëndoshë | 29 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 20 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 619 mg |
| karbohidratet | 58 g |
| Fibër diete | 12 g |
| proteinë | 13 g |