Kjo recetë është e bukur dhe e thjeshtë, por e mbushur me aromë. Përdorni hocks proshutë ose hog junk në këtë recetë themelore bizele me sy të zi, i njohur gjithashtu si John Hoppin '.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund
- bizele me sy të zi (tharë)
- 8 ounces hog jowl ose 2 hocks të vogla të mesme (ose kockave të mishit)
- 6 gota ujë (ose të mjaftueshme për të mbuluar)
- 1 qepë të madhe (copëtuar rëndë)
- 1/2 lugë çaji piper i kuq (grimcuar)
- 1/4 lugë çaji sheqer
- Kripë (për shije)
Si ta Bëni
- Pick mbi bizele dhe pije mirë, pastaj thith në ujë të ftohtë brenda natës.
- Vendi hocks proshutë, kockave proshutë, apo hog jowl në një kazan të madh me ujë për të mbuluar.
- Sillni bizele në një çiban dhe kuzhinier për 1 1/2 orë.
- Drain bizele dhe shtoni në gocë dreq.
- Shtoni qepën e copëtuar, piperin e copëtuar, sheqerin dhe kripën. Shtoni më shumë ujë nëse nevojitet për të mbuluar bizele.
- Cover fort dhe zierje bizele butësisht për 2 orë, ose deri bizele janë të tenderit. Shërbyer me oriz të nxehtë gatuar dhe bukë misri .
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 145 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 18 mg |
| sodium | 373 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 11 g |