Kjo chutney është një tjetër mënyrë e shkëlqyer për të përdorur domate të gjelbra. Chutney është i shkëlqyer me pulë ose derri, ose të shërbejë atë së bashku me vetëm për ndonjë mish i pjekur në skarë.
Chutney është e mirë për sanduiçe si një përhapje dhe një sasi e vogël mund të jazz deri një sallatë pule ose ton. Ose vezë të devijuara të lartë me një dab të chutney.
Shiko gjithashtu
Chow Chow - shijon domate e gjelbër
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 £ firmat e gjelbër domate (rreth 6 gota diced)
- 1 filxhan rrush të artë
- 1 filxhan qepë (copëtuar)
- Opsionale: 1 piper zi i kuq i ëmbël (ose disa speca të vogla të kuqe ose të nxehtë të kuqe, të prera ose copëtuar)
- 1 1/2 gota sheqer ngjyrë kafe (të mbushur fort)
- 1 lugë çaji kripë
- 1 1/4 gota uthull musht
- 1 lugë gjelle erëza të përziera pickling
- 1 lugë çaji pluhur djegës
- 1 lugë gjelle xhenxhefil të kristalizuar të copëtuar
Si ta Bëni
Trim rrjedhin dhe lulëzon përfundon nga domate dhe prerë në 3/4-inch zare (ju duhet të keni rreth 6 gota). Kombino të gjithë përbërësit në një kazan të rëndë; të sjellë një çiban. Ulja e ngrohjes dhe kuzhinier për rreth 1 orë, derisa të reduktohet dhe të trashë.
Lugë chutney në kavanoza nxehtë sterilizuar, duke lënë 1/4-inch headspace; fshij rims jar. Mbuloni menjëherë me kapakë metalikë dhe vidhni brezat. Shtrëngoni, por mos i tejskajini bendat.
Procesi për 15 minuta në një tenxhere me lëng vaskë me ujë të valë, ose 20 minuta për lartësi prej 1001 deri në 6000 këmbë. Mbi 6.000 këmbë, procesi për 25 minuta.
Shih gjithashtu Përgatitja e kavanozëve dhe ujit të valëzuar të ujit
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 22 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |