Pule Curry është një recetë e këndshme për natën e zënë, me gjoksa pule, qepë, patate dhe karota të gatuara së bashku në një pjatë. Ndjehuni të lirë të përdorni kofshët e pulave në vend të gjinjve, dhe të zëvendësoni paste curry me 1 1/2 - 2 lugë pluhur kerri nëse është e nevojshme.
Shërben 2 - 4
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 - 1 paund gjoksa pule, pa kocka, lëkurë, prerë në copa rreth 1 1/2 inç
- 2 patate, peeled, copëtuar në chunks
- 1 qepë të kuqe, të skuqur dhe të copëtuar
- 10 karrota fëmijë, larë, drenazhuar, prerë në gjysmë
- 2 lugë vaj vaj për llokoçis-tiganisje
- 2 lugë paste curry (tradicionale indiane ngjyrë të verdhë paste është më e mirë)
- 1 filxhan supë pule
- 1 lugë çaji sheqer i grimcuar
- 1/2 lugë çaji kripë, ose për të shijuar
- Fshat i zi ose
- piper i bardhë , për shije
- Koriandër terren, opsionale
Si ta Bëni
- Ngrohni një wok ose një tigan të thellë në mes të nxehtësisë mesatare. Shto 2 lugë vaj vaj në wok nxehtë . Kur vaji është i nxehtë, shtoni qepën. Llokoçis skuq deri sa qepë të zbutet dhe të tejdukshëm. Shto paste curry dhe llokoçis-skuq deri aromatik. (Nëse përdorni pluhur curry në vend, shtoni një sasi të vogël të ujit për të formuar një paste).
- Shtoni pulën dhe llokoçisni skuqura për rreth 5 minuta në mënyrë që pulat të jenë të ngjyrosur dhe të veshura me paste curry.
- Shto karrota dhe patate. Llokoçis për një minutë dhe shtoni supë pule, sheqer, kripë dhe piper. Mbulo dhe ziej mbi ngrohje të ulët për rreth 15-20 minuta, duke u siguruar që pule është i gatuar.
- Shijoni pulën e kuritur dhe rregulloni erëza nëse dëshironi. Sasi e madhe koriandër terren mbi krye.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 449 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 95 mg |
| sodium | 608 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 35 g |