Salcë soje shton aromë ekstra për këtë recetë të thjeshtë për lundërza të paraqitura nga Arin Marcus. Ndjehuni të lirë për të rritur recetën bazë me kombinimin tuaj të preferuar të erëzave dhe erëzave.
Megjithëse nuk është kinez autentik, unë kam përfshirë këtë recetë, sepse është paraqitur nga një lexues dhe kjo është një recetë e mirë themelore. Provoni në atë frymë; natyrisht nëse po kërkoni diçka më autentike, ju do të dëshironi të kaloni këtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan salcë soje
- 1 filxhan sheqer kafe
- 1 filxhan domate / lëng perimesh ose salcë domate holluar me ujë
- Kripë, piper, ose erëza të tjera, për shije
- 3 paund kofshë pule, tambur, krahë ose një kombinim i përzier
Si ta Bëni
- Kombinoje salcën e soje , sheqer kafe dhe lëng dhe çdo erëz që po përdorni në pjesën e poshtme të crockpot.
- Shtoni pulën.
- Cook në ngrohje të ulët për 6-8 orë (overcooking është e vështirë për këtë recetë!). Pule gjithashtu mund të gatuhet me nxehtësi të lartë për 1 1/2 orë të parë dhe pastaj të kthehet në nivele të ulëta (përdorni gjykimin tuaj më të mirë). Pule bëhet nëse mishi bie jashtë kockave kur hiqet.
- Shërbyer pule mbi oriz së bashku me perime steamed për një vakt të plotë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 527 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 142 mg |
| sodium | 2,050 mg |
| karbohidratet | 30 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 48 g |