Kjo karkalec i guximshëm Creole është e mrekullueshme me oriz të nxehtë të zier, grimcave, ose makarona. Ky version i gjellës klasike të karkalecave të Luiziana është gatuar shpejt, pastaj i ngrirë për të pjekur në një datë të mëvonshme.
Ose provoni këtë karkalec klasike të kërmillit Creole recetë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë vaj ulliri
- 1 deri në 1 1/2 kile karkaleca , të shqyera dhe të veshura
- 1 qepë të vogël, të përgjysmuar dhe të prera hollë
- 1 mund (8 ounces) salcë domate
- 1 mund (14.5 ounces) domate diced ose domate djegur diced
- 1/2 copë piper i gjelbër i copëtuar
- 1/2 filxhan selino diced
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji pluhur hudhër
- 1/2 teaspoon pluhur djegës
Si ta Bëni
- Vaj ngrohje në tigan të madh të rëndë. Shtoni karkaleca; kuzhinier deri në karkaleca kthehet rozë, nxitje shpesh. Hiq karkaleca nga tigan.
- Add qepë në të njëjtën tigan dhe kuzhinier deri sa të buzëqesh lehtë. Llokoçis në salcë domate, domate, piper zile, selino, kripë, pluhur hudhër dhe pluhur djegës . Ziej, zbuluar, mbi ngrohje të ulët për rreth 10 minuta. Hiqni nga nxehtësia dhe kombinoni me karkaleca; le cool.
- Vendosni përzierjen e karkalecave në një tavë 1/2-quart e cila është e veshur me fletë metalike të rëndë, me mbivendosje të mjaftueshme për të mbuluar majën e tavës. Vula dhe ngrirja. Kur të ngriheni, hiqni paketën e pllakave nga pjatat e tavës dhe kthejeni vaktin e mbështjellë në frigorifer.
- Kur të gatshëm për të gatuaj, hiqni fletë metalike nga Creole të ngrirë dhe lëshoni Creole në kashtën në të cilën ishte ngrirë.
- Mbuloni me fletë metalike dhe piqni 1 orë në një furrë 400 g preheated.
- Shërbyer me oriz të nxehtë gatuar ose petë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 275 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 283 mg |
| sodium | 784 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 36 g |