Kjo djegës është një kombinim i viçit të terrenit dhe mishit të mishit, duke i dhënë asaj cilësi të mrekullueshme dhe shije të butë. Receta bën thirrje për supë me domate me fasule dhe domate, por ndjehen të lirë për të përdorur një kuti të vogël me paste domate dhe një kuti të vogël me salcë domate për të zëvendësuar supë të kondensuar. Shih variantet poshtë recetës për më shumë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lb. viçi terren i thekur dhe i drenuar i yndyrës
- 1 lb. chunks mish pule, prerë të vogla (kafshoj-size)
- 1 mund të veshkave të kuqe
- 1 mund të pinto fasule
- 1 të mëdha mund të zier ose të gatuar domate
- 1 mund të kondensohet supë me domate
- 1/4 filxhan uji
- 1 qepë të vogël, të dyshuar
- 1 piper i madh i gjelbër, i dyshuar
- 1 lugë çaji hudhër pluhur
- 1 lugë gjelle
- pluhur djegës
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 lugë çaji grimcuar thekon e kuqe piper (nxehtë)
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit në tenxhere të ngadalshëm; përzierje mirë. Cover dhe kuzhinier djegës në të ulët rreth 8 orë, ose derisa chunks viçi janë shumë të tenderit dhe të bie lehtë. Shtoni më shumë ujë në qoftë se ju pëlqen më të hollë djegës tuaj.
- Shërbyer djegës me bukë të pjekur të nxehtë ose crackers gocë deti ... shijshme!
variacionet
- Zëvendësoni supën e domates dhe ujin me një enë me salcë domatesh prej 8-ons dhe një enë 6-ons të ngjitur me domate.
- Shto 1 kuti të vogël me speca të butë jeshile.
- Shtoni 1/2 lugë çaji të qumështit të tokës, nëse dëshironi.
Më shumë Chili Recipes
Chili i shëndetshëm me chili fasule të bardha
Mish dhe mish derri Chili Recipe
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 440 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 101 mg |
| sodium | 124 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 44 g |