Ky është një vegan vegjetarian pa verë të tipit klasik italian, pesto, me basil të freskët të papërpunuar dhe avokado. Dhe është po aq hyjnore. Megjithëse ju mund të përdorni shumë bimë për të bërë pesto, ky recetë përdor basil, i cili është versioni më popullor. Ju mund të zëvendësoni disa ose të gjithë avokado me vaj ulliri nëse keni, por ju ndoshta do të nevojiten vetëm 4 deri në 6 lugë. Ky salcë shkon mirë me petë kungull i papërpunuar dhe sallatë Mesdhetare vegan të papërpunuar . Ose provoni atë si një salcë në pica të papërpunuara së bashku me djathin e pishës së barit Macadamia .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan basil (mbushur fort)
- 2 lugë arra me pishe
- 3/4 filxhan
- avokado (pure)
- 1 lugë gjelle lëng limoni (shtrydhur fllad)
- 1 lugë gjelle maja (
- ushqyese )
- 1-2 karafil hudhër (e papërpunuar)
- 1/2 lugë çaji kripë (deti, ose për shije)
- 2 lugë ujë (nëse nevojitet)
Si ta Bëni
Përzierje të gjithë përbërësit së bashku në një blender të procesorit të ushqimit duke shtuar ujë sipas nevojës për të arritur konsistencën tuaj të dëshiruar. Rregulloni lëng limoni dhe kripë sipas shijes tuaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 106 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 160 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 5 g |