Kjo është një nga recetat vegjetariane super të shpejta dhe të lehta që mendoni se do të shijojnë qesharake, por janë absolutisht dekadente. Pie gjalpë badiava me tofu është një ëmbëlsirë relativisht e shëndetshme vegan e përkryer për fëmijët (ose fëmijët-në-zemër!).
Ekstanuesi i bukës vegan pas blogut Veganmouse e bëri këtë byrek me gjalpë badiava dhe e ngriti atë me pretzele, çokollatë dhe gjalpë ekstra me badiava për një trajtim të pasur dhe të butë, por disa kikirikë të grirë dhe çokollatë shtesë si fotografi do të ishin gjithashtu të këndshme.
Kënaquni!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 16 ounces
- tofu mëndafshi
- 1 gotë gjalpë badiava (i butë)
- 3/4 filxhan sheqer
- 2 lugë gjelle qumësht soje
- 2 lugë çaji vanilje
Si ta Bëni
- Kombinoje tofu, gjalpë badiava, sheqer, qumësht soje dhe vanilje në një procesor të ushqimit ose blender dhe përzierje deri qetë.
- Lugë në predhë byrek. Ftohuni të paktën 2 orë dhe shërbejeni.
Ripublikuar me lejen e The Cookbook të mëshirshëm të gatuajve .
Ashtu si piteja shtëpi? Këtu janë më shumë pies pa qumësht dhe vegan për t'u përpjekur:
- Byrek pa qumësht pa qumësht
- Recetë vegjetare bukuroshe vegjetale
- Byrek me kungull çokollatë
- Më shumë desserts vegan
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 650 |
| Fat i shëndoshë | 40 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 312 mg |
| karbohidratet | 56 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 27 g |