Një qumështor i butë vegan vegjetal, i ngjashëm me një torfe me vegjë vegan, të bërë me djathë krem djathi, lime të freskët ose lëng limoni të çelur dhe të pjekur në një kore me copëza graham. Yum!
Ashtu si te vegjlit e vegjël? Shikoni desserts edhe më vegan këtu.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 enë vegan krem djathi (markë Tofutti është më e mira)
- 1 filxhan sheqer
- 1 lugë vanilje
- 1/4 filxhan lëng limoni (ose lëng kyç limoni)
- 2 lugë gëlqere limoni
- 2 tbsp miell misri
- 1 9-inch vegan para-bërë
- graham cracker kore byrek
- Garnishes: fruta të freskëta
Si ta Bëni
- Para-ngrohni furrën në 350 gradë.
- Në një blender ose përpunues të ushqimit, kombinoni djathin krem vegan, sheqer, vanilje, lëng limoni dhe zest, dhe misri misri. Procesi deri qetë dhe i butë. Hidheni në kore me byrek.
- Piqni për 50-60 minuta, derisa qumështorja të jetë pak e artë ngjyrë kafe në krye. Lejoni të freskoheni, pastaj të qetësoheni për të paktën 2 orë para se të shërbeni.
Shërbejeni në krye me feta të frutave të freskëta nëse dëshironi.
Më shumë vegan recetave qumështor:
Receta Easy Vegël e qumështit
Recetë e qumështit të kungullit të tofu
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 226 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 26 mg |
| sodium | 124 mg |
| karbohidratet | 33 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |