Thjeshtësia absolute e recetës së katër recetave të përbërësve të fshatit është një përfitim i vetëm. Ylli i këtij bllokimi është aroma e gazuar e dendur e freskët, e theksuar me vetëm pluhurat më të vogël të kanellës dhe karafileve. Këto rroba të dendura janë një konfeksion klasik, francez; ata nuk kërkojnë pektin, vetëm sheqer, për t'u trashur në një konfeksion të përzemërt.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 gota të copëtuara, dardha të mbuluara
- 4 gota sheqer
- 1/2 lugë çaji kanellë terren
- 1/8 lugë çaji terren
- karafil
Si ta Bëni
Si për të bërë dardhë fshat ruan:
Shtoni të gjithë përbërësit në një tigan të madh dhe i çoni në një nxehtësi mbi nxehtësinë mesatare. Pakësoni ngrohjen pak, dhe zier piratin, zbuluar, nxitje herë pas here, për 90 minuta deri në 2 orë.
Hiqeni bllokimin e dardhë nga nxehtësia dhe pastroni shkumën me një lugë të pastër. Derdhni bllokimin në kavanoza të nxehta, të sterilizuara gjysmë-pinte, duke lënë një hapësirë prej 1/4 inç. Fshini rimsin me një peshqir, vulë dhe proces të pastër në një kanistër të valë të ujit për 10 deri në 11 minuta.
Lejoni kavanozin të ftoheni në një peshqir të pastër dhe të kontrolloni vulat para ruajtjes së bllokimit në një vend të freskët dhe të errët.
Ky recetë për pear jam fshatar bën 6 gjysmë pintë. Çdo kavanoz jep afërsisht 6 servings
Nëse ju pëlqen kjo recetë, provoni korrat tona të preferuara të ruajtura dhe salcat recetave .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 107 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |