Mos keni qasje në një duhanxhi? Pastaj provoni këtë furrë grirë pjekur Barbecue që shijet pretty much si gjë e vërtetë. Mundohuni të shtoni një tym pak të lëngshëm për të marrë një shije më autentike, ose thjesht të shijoni atë pa tymësinë e shtuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 4 deri në 5 kg / 1.8 deri në 2.3 kg bretkocë viçi (shkurtohet)
- 1/2 filxhan / 120 ml
- sheqer kafe (i paketuar)
- 1 lugë / 15 ml
- Salcë Worcestershire
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë / 15 ml pluhur i butë i djegës
- 1 lugë gjelle / 15 ml piper i zi terren
- 1 lugë gjelle / 15 ml mustardë të verdhë
- 1 1/2 lugë / 7.5 ml kripë deti (ose kripë kosher)
- 1 lugë çaji / 5 ml paprika
- 1 lugë çaji / 5 ml qimnon
Si ta Bëni
- Vendoseni gjoksin në një bord të madh të prerjes. Kombino përbërësit e mbetur në një tas të vogël. Fshij përzierjen mbi sipërfaqen e kraharorit, duke u siguruar që të merrni çdo inç katror të mishit. Përfundoni fort me përfundimin e plastikës dhe ftohuni për 8 deri në 12 orë.
- Ngroheni furrën në 300 F / 150 C.
- Hiqeni butësisht grurin nga mbulesa plastike dhe mbështjellni në fletë alumini. Mos përfundoni shumë fort. Sigurohuni që t'i jepni asaj hapësirë për avull.
- Vendi gjizë në një tigan pjekje në një raft pjekje dhe thes disa vrima në fletë metalike në krye. Kjo do të ndihmojë për lirimin e avullit ndërsa gaton.
- Cook gjizë për 4 1/2 deri në 5 orë. Përdorimi i dorezave rezistente ndaj nxehtësisë, hiqni petë dhe leni mishin të pushoni për 5 deri 10 minuta para gdhendjes. Shërbyer me salcën tuaj të preferuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 710 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 12 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 257 mg |
| sodium | 696 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 85 g |