Kjo verë është bërë me rrush të madh të skarpanjës ose muscadine të cilat janë rrushi amerikan që gjenden në shtetet juglindore. Rrushit Scuppernong gjithashtu përdoren zakonisht në bllokime dhe xhelozë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 kuart rrushi Scuppernong ose Muscadine
- 1 ujë me ujë të valë
- 2 1/4 gota sheqer
- 3/4 filxhan vodka
Si ta Bëni
- Rrjedhin dhe lani rrushin; ikni mirë.
- Në një pecetë të madhe gresi apo tas, rrushi pure të mirë.
- Hidh ujë të vluar mbi rrushin e pjekur.
- Mbuloni enën me një trashësi të dyfishtë të gocë deti dhe lëreni në një vend të ftohtë, të errët për 24 orë.
- Në ditën e dytë shtoni sheqerin, zëvendësoni copëtimin e gojës dhe lëreni për 24 orë.
- Ditën tjetër, nxirrni pulpë, fara dhe lëkurë, duke nxjerrë sa më shumë lëng që të jetë e mundur. Mbuloni me copëza të freskëta dhe lëreni për 3 ditë më gjatë (ditët 4, 5 dhe 6).
- Në shtatë ditë, shtoni vodka dhe mbuloni fort me një kapak të rëndë ose pjatë me një tullë ose dy për ta mbajtur atë poshtë. Lëreni për 2 ditë.
- Shishe në enë sterile , tërësisht të thata. Shitore në një vend të freskët dhe të errët për 2 deri 3 muaj para përdorimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 138 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 29 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |