Këto fasule të ngrira me furrë të pjekur fillojnë me fasule të thara, proshutë, dhe derri i kripës. Kombinimi i lëngut të domates, i ketchupit dhe melasë i shlyen fasulet në mënyrë perfekte.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile fasule navy, rreth 2 1/2 gota
- 5 gota uji
- 5 ose 6 pjesë të
- proshutë, diced, ose rreth
- 1/4 mish derri kripë, me feta
- 1 filxhan lëng domate
- 1/2 filxhan qepë copëtuar
- 1/4 filxhan ketchup
- 1/4 melasë meleku meleku ose melasë të rregullt
- 1/4 filxhan sheqer kafe
- 1/2 teaspoon mustardë të thatë
- 1 1/2 lugë. kripë
- 1/4 tsp. piper i zi
- 1 tsp.
- pluhur djegës
Si ta Bëni
- Thith fasule brenda natës në një tas të madh.
- Të nesërmen, zbrazni fasulet; vënë ato në një tenxhere të madhe të aksioneve ose tigan . Mbuloni me 5 gota ujë të freskët dhe sillni një zierje mbi nxehtësinë mesatare në stovetop. Ziej deri në tender, rreth 1 orë. Drain fasule, rezervuar 2 gota e lëngshme.
- Shtoni fasule në tenxhere të ngadalshëm .
- Në një tigan mbi nxehtësinë e mesme, proshutë të skuqura ose derri i kripës derisa të bluhet; llokoçisni në fasule në tenxhere me lëng mishi.
- Në një tas të kombinuar lëng domate, qepë copëtuar, ketchup, melasë, sheqer kafe, mustardë e thatë, kripë, piper i zi dhe pluhur djegës; shtoni në fasule dhe llokoçis mirë.
- Mbulo dhe kuzhinier në LOW për 7-9 orë ose LARTË për 4-5 orë, derisa fasilet janë mjaft të butë dhe flavorful.
- Kontrolloni dhe shtoni pak nga lëngu i rezervuar sipas nevojës.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 330 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 14 mg |
| sodium | 577 mg |
| karbohidratet | 58 g |
| Fibër diete | 12 g |
| proteinë | 19 g |