Cfare mund te jete me e shijshme se nje lugje e Oskarit te Crabit te bute ne krye te nje bifteke te ftohte? Kjo biftek nuk është vetëm i lehtë për t'u përgatitur, por tepër i shijshëm. Kjo do të marrë shfletoj dhe terren në një nivel të ri dhe është i sigurt për të bërë përshtypje mysafirët tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Mish 1 gaforre paund
- 1 qepë të vogël copëtuar imët
- 1/4 copë / 60 ml selino, copëtuar imët (përdorni më pak ose hiqni nëse preferoni)
- lëng i 1 limon i madh
- 2 lugë / 30 ml majonezë
- 2 lugë / 30 ml
- krem kosi
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë çaji / 5 ml mustardë të thatë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml salcë e nxehtë (përdorni më pak ose hiqni nëse preferoni)
- 1/4 lugë çaji / 1.75 ml kripë
- 1/4 lugë çaji / 1.75 ml piper i zi terren
- 2 lugë / 30 ml gjalpë
Si ta Bëni
1. Ngroheni vaj ulliri dhe gjalpë në një tigan të mesëm. Shtoni onions dhe kuzhinier mbi ngrohjes mesme-të ulët për 3-5 minuta deri sa të tejdukshme në dukje.
2. Shto selino dhe kuzhinier për 3-5 minuta të tjera. Tjetra, shtoni hudhërin në pan dhe gatuaj për 30 sekonda.
3. Shto përbërësit e mbetur për përzierje perimeve dhe të ngrohtë përmes, rreth 1-2 minuta. Sigurohuni që të gjithë përbërësit dhe të kombinuar mirë. Selino duhet të ketë një përplasje të vogël.
Hiq nga nxehtësia.
4. Shërbyer menjëherë mbi një biftek të freskët të pjekur në skarë.
5. Përzierja e papërdorur duhet të përdoret brenda 2-3 ditëve pas përgatitjes. Ruajeni në një kontejner ajri të ngushtë në frigorifer dhe rifilloni para përdorimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 206 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 71 mg |
| sodium | 625 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 18 g |