Harrojeni nenexhin, xhenxhefili merr mbi vete dhe kjo është një gjë e mrekullueshme.
Fillon me një infuzion të xhenxhefil në Bulleit Bourbon, i cili do të marrë rreth një javë, ndoshta dy, në varësi të shijes tuaj. Unë kam pasur infusione xhenxhefil-uiski të dalin në mënyrë të përsosur në 5 ditë dhe disa që kanë nevojë për 10, edhe pse unë do të filloja kontrollin në 2 ditë. Një shumë prej kësaj do të varet nga sa xhenxhefil ju përdorni.
Sapo përfundimi i mrekullueshëm është përfunduar, më shumë xhenxhefil është i ngatërruar me sheqer ngjyrë kafe, shtohet burbur, atëherë mbaron me sode me gaz. Rezultati është një koktej i çuditshëm që është një festim i të dy një bujari shumë të mirë dhe erëz ëmbël që është gjetur vetëm në xhenxhefil.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/3 ounces Ginger-infused
- Bulleit Bourbon Whisky
- 1/2 ons sheqer organik kafe
- 1/4 ons freskët
- xhenxhefil (peeled dhe minced)
- 1 1/2 ounces
- uji sode
- Lemon ose kthesë gëlqereje (për garniturë)
Si ta Bëni
- Hidhni xhenxhefilin dhe sheqerin ngjyrë kafe derisa të gjithë sheqerin të laget dhe gati të treten.
- Shtoni një sasi sodë për të përfunduar shpërndarjen e sheqerit, nxisni burbur.
- Mbaro me akull, sode për shije, dhe një kthesë limoni ose gëlqere.
(Recetë nga Bulleit Bourbon Whisky)
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 241 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 8 mg |
| karbohidratet | 59 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |