Nëse ju pëlqen bishtin tuaj në anën pikante, atëherë kjo recetë është për ju. Megjithatë, ju mund të përshtatni cayenne që i përshtaten shijes tuaj. Përdorni këshilla aromatike për të rritur një tenxhere me fasule barishtore. Absolutisht e shijshme!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8-10 lbs./3.6-4.5 kg viçi (gjoksi)
- Për Rub:
- 1/3 filxhan / 80 ml. spec i kuq
- 1/4 filxhan / 60 ml. piper i zi
- 1/4 filxhan / 60 ml. kafe sheqer
- 3 lugë / 45 ml. kripë
- 3 lugë / 45 ml. pluhur djegës
- 2 lugë / 30 ml. pluhur hudhër
- 2 lugë / 30 ml. pluhur qepë
- 1 lugë gjelle / 15 ml. cayenne (përdorni më pak nëse preferohet)
Si ta Bëni
1. Ngrohni duhanxhin dhe shtoni patate të skuqura druri të zgjedhjes suaj. Pastroni dhe thani bishtin. Kombinoje përbërësit e fërkimit dhe aplikohet mbi shaminë.
2. Vendosni pirun në pije alkoolike për 8 deri në 10 orë. Mbani temperaturën e duhanit në rreth 225 gradë F / 110 gradë C. Për të rritur ndjeshmërinë, hiqni pirun nga duhanpirësi, përfundoni në fletë alumini dhe vendosni në furrë në 180-200 gradë F / 80 deri 95 gradë C për dy vitet e fundit orë.
Në mënyrë tipike, pas 8 deri në 10 orë një copë mishi do të ketë thithur sa më shumë tym dhe mund të japë edhe një aromë të hidhur.
3. Merrni shiritat e nxehtësisë dhe lini të uleni për 20 minuta përpara se të presni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1170 |
| Fat i shëndoshë | 60 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 27 g |
| kolesteroli | 435 mg |
| sodium | 2,443 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 137 g |