Një kavanoz i një mishi të përgatitur të vendit e vesh këtë mish të freskët klasik të shijshëm, ose bëni lëng mishi nga e para ose duke përdorur një përzierje të thatë. Shërbejeni mishin me patate me pure dhe fasule të gjelbra ose perimet tuaja të preferuara anësore. Mos nguroni të përdorni lëng mishi me ngjyrë kafe ose kërpudha në vend të suxhukut të vendit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ mish ligët terren
- 1/2 mish derri tokë
- 1/2 filxhan qepë të copëtuar imët
- 1/2 filxhan copëtuar imët
- piper zile , të kuqe ose të gjelbër
- 1 hudhër karafil, i grirë imët
- 1 lugë gjelle majdanoz të copëtuar të freskët ose 1 lugë çaji thekon e thatë majdanoz
- 3/4 filxhan thërrime gjobë bukë e thatë
- 1 vezë të madhe, rrahur lehtë
- 1/4 filxhan qumësht
- 1/4 filxhan ketchup
- 2 lugë mustardë Dijon
- 1 lugë çaji salcë Worcestershire
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i freskët
- 1 kavanoz (12 ounces) me lëng mishi vendor, ose rreth 1 1/2 deri në 2 gota në shtëpi për të shërbyer
Si ta Bëni
1. Ngrohni furrën në 350 °. Spërkoni një kavançe 9x5-inç me llak gatim.
2. Kombinoje viçin, derri, qepë, piper zile, hudhra, majdanoz, crumbs bukë, vezë, qumësht, ketchup, mustardë, salcë Worcestershire, kripë dhe piper. Mix me duart derisa përbërësit të kombinohen, por mos overmix.
3. Butësisht paketoni përzierjen në kavanozin e përgatitur.
4. Piqni për rreth 1 orë, ose deri sa të bluhet lehtë.
5. Le të qëndrojë për 10 minuta, ndërsa ngrohjes ose duke e bërë lëng mishi.
6. Invert bukë mbi një pjatë shërbejnë, fetë, dhe të shërbejë me lëng mishi të nxehtë vendit.
Më shumë Recipes Meatloaf
Meatloaf me fasule të zeza
Mustardë me mjaltë
Mish qengji themelore e mamit
Ëmbëlsira me lustër të mbushur me bollëk
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 526 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 287 mg |
| sodium | 413 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 52 g |