Kjo salcë shijshme e kremrave me karkaleca është e lehtë për t'u përgatitur dhe shije të madhe mbi peshq ose makarona. E treguar në të djathtë, më poshtë, me gocë të kuqe dhe makarona të flokëve të engjëllit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 4 deri në 6 ounces
- karkaleca mesme dhe te medha (copetuar)
- 3 qepë të gjelbra (me feta)
- 2 lugë miell
- 1 deri në 1 1/2 lugë çaji
- Erëza kreol (ose për shije)
- Piper piper i zi terhiqet per shije
- 1 1/4 gota gjysmë e gjysmë (ose qumësht i plotë)
- 3 deri 4 pika Tabasco (ose salcë të tjera të nxehtë)
- 1/2 lugë çaji kripë, ose për të shijuar
Si ta Bëni
- Në një tigan të rëndë shkrihet gjalpi për ngrohje mesatare dhe të ulët.
- Shtoni karkaleca dhe qepë të gjelbra; sauté për rreth 1 minutë, nxitje.
- Shtoni gradualisht miellin, duke nxitur vazhdimisht. Pasi të gjitha miellit është përzier, gradualisht llokoçis në qumësht, nxitje vazhdimisht me një lugë druri.
- Pasi të shtohet gjithë qumështi, vazhdoni të ndizni dhe të gatuani për ngrohje të ulët derisa salcë të trashë; hiqni nga nxehtësia dhe llokoçis në Tabasko dhe kripë për shije. Përzihet plotësisht.
- Shërbyer si një filxhan për fileto peshku të butë ose të pjekur në skarë ose me një qumësht pak ose më pak me krem dhe për të shërbyer me makarona të nxehtë gatuar.
Shërben 2 deri në 4, varësisht nga përdorimi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 289 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 113 mg |
| sodium | 620 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 13 g |